ÚVODNÍ STRANA      ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY      ZIMNÍ ZAHRADY      ZÁMEČNICTVÍ      UKÁZKY PRACÍ
   Zasklívací systém OPTIMI®

Zasklívací systém OPTIMI®
Zasklívací systém THERMALUX®

Bezrámový zasklívací systém OPTIMI®

Pro lodžie, balkony, zimní zahrady, terasy a pod. Jedná se o lehnce ovladatelný systém k rychlému a snadnému uzavírání lodžií pomocí posuvných skel.
Zasklívací systém systém z bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů pro mobilní zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti hluku, prachu, dešti, sněhu a působí jako další překážka proti vniknutí do objektu.

Varianty: Systém lze použít pro lodžie rovné, rohové a lodžie jednostranně či oboustranně částečně předsunuté.

Výhody: Kompletnost dodávky, umožňuje snadné a bezpečné mytí skel i z venkovní strany, nevyžaduje údržbu. Neovlivňuje architektonický vzhled budovy a vyhovuje požadavkům pro jeho užití (skleněné dílce bez svislých rámů). Krátká doba montáže - montáž se provádí zevnitř lodžie, není potřeba lešení.

Bezpečnost: Skla jsous hliníkovými profily nejen slepena, ale i snýtována.

Certifikace: Certifikát č. CO/C-100B-2006/P vydalo Centrum stavebního inženýrství Praha, a.s.

Ocenění: Velká cena výstavy FOR HABITAT 94Technický popis

Materiál: Skleněné dílce - bezpečnostní tvrzené sklo tl. 6 mm - hrany zabroušené. Horní a spodní vedení, profily pro uložení skel - hliník opatřený plastovým přáškovým potahem bílé barvy. Ostatní součásti (kolečka, kluzné části) nerez ocel, plast a mosaz.

Funkce výrobku: Skleněné díly se posouvají v horním kolejničkovém vedení k boční stěně lodžie, ke které se otočí a zajistí. Otevření může být částečné nebo úplné. Odsouvání skel je volitelné buď na pravou či levou stranu, nebo na obě strany lodžie. Po úplném uzavření lodžie se systém zajistí proti možnosti otevření zvenčí.

Provoz a údržba: Mazání horních pojezdových koleček silikonovým olejem jednou za rok. Čištění vnější strany skel umožněno posunutím a otočením skel k vnitří boční stěně lodžie.

 
 
     © 2005 - 2007 René Šenk - Všechna práva vyhrazena | webmaster